حرمت شکنی در روز آشورا!!!

بسیاری از مسولان کشور با صدور بیانیه ای حرمت شکنی عده معدودی از عناصر فریب خورده به ساحت مقدس عاشورای حسینی را بشدت محکوم کرده و خواستار برخورد جدی دستگاه قضایی با این جماعت ساختارشکن شدند.
برای نخستین بار در تاریخ شیعه، در روز عاشورای حسینی که همه باورمندان به دین خدا و شیعه ناب و امت محمد رسول الله (ص)، سیاه پوشان در عزای سالار شهیدان و یاران با وفایش برسر و سینه می زدند، عده ای خودسر و افراطی با هنجار شکنی ، دین خدا را زیر سوال بردند.
آنها که پیش از این حرمت بنیان گذار جمهوری اسلامی را زیر پا گذاشته بودند، دیروز با جسارت تمام با ظاهری غرب پسند و با اقدامات خشونت بار ، ضد انقلابی و ساختار شکنانه، حرمت عاشورای حسینی را شکستند و به شفافیت آشکار کردند که فرزندان این امت دین باور نیستند.
عوامل ساختارشکن و ضد دین ، دیروز در عاشورای حسینی یکبار دیگر دل دشمنان نظام اسلامی  را شاد کردند و در مقابل قلب  رسول الله و خاندان نبوت، امامان شیعه،  و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت را  به درد آوردند. آنها این بار نه در قالب حزب و گروه سیاسی بلکه در چارچوب شکستن حریم و حرمت دین وارد صحنه شدند. آنان به وضوح آشکار ساختند که در کجا ریشه دارند و به چه نیتی علیه امت مسلمان وارد کارزار شده اند.!
آشوب طلبان با برنامه ریزی های قبلی به دستور اربابان خود در خارج ار مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی به نیروهای انتظامی حمله کردند، عزاداران حسینی را مجروح ساختند و اموال عمومی را در تهران به آتش کشیدند.!!
با نگاهی به رویدادهای چند ماه اخیر به خصوص از مراسم 16 آذر ماه " روز دانشجو"  تا روز عاشورای امسال و اتفاقاتی  که در این مدت شاهد بودیم به خوبی ، آشکار می سازد که باید با این عوامل در خور شان آنها برخورد و رفتار شود در غیر این صورت آنها هر روز جری تر از قبل شده و با تداوم هدف قرار دادن دین و اعتقادات مردم ، بی شرمی را به حد نهایت رسانده  و خواهند رساند.
اینجانب به نمایندگی از اصحاب رسانه اعلام انزجار از رفتارهای ساختارشکنانه عده معدودی عناصر فریب خورده  و محکوم کردن این حرکات و اقدامات ضد دین و ضد انسانیت و حقوق شهروندی، خواستار برخورد دستگاه قضایی کشور و مقام های مسوول با حرمت شکنان هستیم و تعلل در این مسیر را از هیچ کس جایز نمی دانیم.

/ 2 نظر / 16 بازدید
هما

خداییش خودتونو زدید به حماقت یا واقعا احمقید امثال شما اصلا نمیدونن امام حسین کی بود فقط تو این چند سال از اسم امام حسین استفاده کردید برای غارت و اهانت به مردم بیچاره هنوزم وقت هست توبه کنید تو ون دنیا باید جواب پس بدید گرچه می دونم به روز قیامت و اون دنیام اعتقادی ندارید

سلام به هما خانوم با اعتقاد وبا دين.امسال شما ها كشور رو به اين روز درآوردند و حماقت هاي امثال شما اون حوادث را در روز عاشورا به وجود آورد.