یاد پدر

نا کارآمدی وزیران کشور!!

وزیران  کشور در دولت نهم به دلیل نا کارآمدی یکی پس از دیگری عزل می شوند،مصطفی پور محمدی که به دلیل ضعف مدیریتی ونداشتن مدیریت صحیح توسط رئیس جمهور بر کنار شد که بعد از آن کردان به عنوان وزیر کشور در حدود سه ماه در مقام وزیر کشور فعالیت کرد که بحث جعلی بودن مدرک دکترای وی باعث برکناری وی توسط خانه ملتی ها شد و اینک نوبت صادق محصولی است.

صادقی محصولی در سال ۱۳۸۴ از سوی احمدی‌نژاد برای گرفتن رای اعتماد جهت احراز پست وزارت نفت، به مجلس معرفی شد، اما به دلیل دارا بودن ثروت کلان که برایش لقب «سردار میلیاردی» را به ارمغان آورد، با مخالفت شدید نمایندگان مجلس روبه‌رو شد و خود یک روز پیش از برگزاری جلسه‌ی رای اعتماد مجلس، انصراف داد.

پس از این انصراف، محمود احمدی‌نژاد، صادق محصولی را به‌عنوان مشاور ارشد خود برگزیدد .

سوابق کاری و خدمتی وی :حضور در جهاد سازندگی،وزارت کشور، و بنیاد مستضعفان و مشاور ارشد رئیس جمهور.

اینک امیدواریم که این وزیر جدید همانند وزرای پیشین نباشد و بتواند از نمایندگان رای اعتماد گرفته و به عنوان سومین وزیر کشور در دولت نهم کار کند.

به نوشته: میثم منتظری

+   میثم منتظری ; ٤:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/۸/٢٠

پشیمانی!!

چند ماه گذشته نمایندگان محترم مجلس به وزرای پیشنهادی دولت رای اعتماد دادند که در میان آنها کردان به عنوان وزیر کشور انتخاب شد از همان روزهای اول بحث بر سر مدرک تحصیلی کردان بود که مشخص شد وی مدرک دکترای افتخاری خود را از آکسفورد نگرفته و حالا نمایندگان مجلس با هم متحد شدند تا وزیر کشور را در صحن علنی مجلس استیضاح کنند که در این حال احتمال برکناری وی زیاد است حال این سوال مطرح است که چرا نمایندگان ما بدون تحقیق و تفحص در مورد مسائل به آن رای می دهندکه اکنون پشیمان شوند.

به نوشته:میثم منتظری

+   میثم منتظری ; ٩:٤۸ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/۸/٩

حرف آخر!!

زندگی عجیبه چون تا گریه نکنی کسی نوازشت نمی کنه،تا نخوای بری کسی نمیگه بمون،تا نری کسی قدر تو نمی دونه و تا نمیری کسی نمی بخشتت. و این طبیعت روزگاره.

 

 

 

به نوشته:میثم منتظری

+   میثم منتظری ; ٩:۳٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/۸/٩

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir